Hakkımızda

2018 yılında çıktığımız profesyonel internet reklamcılığı alanında ilerlemeye devam ederken, günümüz teknolojilerini birikimlerimiz ile birleştirip farklılıklar sunacağımız yazılım matbaa sektöründe bilinçli ve faydalı olacak teknoloji alt yapıları sunmak ve işletmelerin maliyetlerini düşürmek için çalışmalar gerçekleştirmek için ikinci şirketimizi İstanbul'da 2018 yılı başında açmış bulunmaktayız.

Mobil uygulama, web yazılım, grafik tasarım, masaüstü programcılık vb. konularındaki tüm tecrübe ve birikimlerimiz ile müşterilerimizin işlerine en anlamlı ve en verimli katkıyı sağlamanın mutluluğu ile daha büyük adımlar atmayı sürdüreceğimiz şirketimizde sizlerde bizimle işletmenizi büyütmek için gerekli tüm alt yapıya en uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Arm Yazılım olarak biz müşterilerimizin işine katkı sağlamayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ticaretimizi ahlaklı bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermiş kişiler olarak tüm taleplerinizi değerlendirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz.

Bilgi odaklı kurumsal çözümler sunmak amacı ile kurulan Arm Yazılım çalışmaları ile kendini her geçen gün daha da ileriye götürmeye devam ediyor. Matbaa Hesaplama yazılımını hayata geçtiği ilk günden bu güne hep "çözüm-verim-pratiklik" ilişkisinin bilinci ile ihtiyaçlara yönelik uygulamalar sunan Arm Yazılım, teknik kadrosunu ve altyapısını da hep bu doğrultuda hazırladı ve hazırlamaya devam ediyor. Birlikte uzun süre çalışmayı ilkeleyen bizler çok kısa zamanda gelen bu başarının tesadüf olmadığını iyi biliyor ve bu iş ortaklığının hiç bitmemesi için her türlü gayreti gösteriyoruz.

Yüzlerce matbaacı müşterimiz ile ülkemiz iç ticaretine sunduğumuz büyük ve anlamlı destek ile işletmelerin yanındayız...

Müşteri odaklı çalışırız. Müşteri beklentilerini analiz eder, yazılım geliştirmelerimizde bu beklentileri esas alırız. Profesyonel e-ticaret çözümleri üretiriz. Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz. İşimizi ilk seferde doğru yaparız. İnternet teknolojisinin tüm renklerini taşırız.

Whatsapp Siparis Hattı